Streetview Loodiep 43 Zwolle

Loodiep 43, 8032 TG Zwolle

154 m² Bouwjaar 1977 Label C

Loodiep 43 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 235 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
235 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Loodiep 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loodiep 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Zwolle

3835 Inwoners
1645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1594 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Aa-landen-Noord
70% Koopwoningen
4.380 Inwoners per km²

Locatie van Loodiep 43

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Loodiep 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Loodiep 43?

De gemiddelde woningwaarde in Aa-landen-Noord is €357.000. Dat komt neer op circa €2.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loodiep 43 zich tot de wijk Aa-landen-Noord?

Loodiep 43 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Aa-landen-Noord. De buurt telt 1.594 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.380 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loodiep 43?

Loodiep 43 is een woonhuis in Aa-landen-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Loodiep 43 vergeleken met de buurt?

Loodiep 43 heeft 154 m² woonoppervlakte. Het perceel is 235 m². In Aa-landen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loodiep 43 en wat betekent dat?

Loodiep 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.93 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aa-landen-Noord?

De wijk Aa-landen-Noord in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aa-landen-Noord?

Vanuit Loodiep 43 in Aa-landen-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aa-landen-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Loodiep 43: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.