Streetview Wanningstraat 203 Zwolle

Wanningstraat 203, 8031 ZV Zwolle

147 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Wanningstraat 203 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 178 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
178 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wanningstraat 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wanningstraat 203

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
103.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2%
CO₂-emissie
31.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Zwolle

3225 Inwoners
1730 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1695 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Holtenbroek IV
24% Koopwoningen
4.692 Inwoners per km²

Locatie van Wanningstraat 203

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Wanningstraat 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Wanningstraat 203?

De gemiddelde woningwaarde in Holtenbroek IV is €217.000. Dat komt neer op circa €1.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wanningstraat 203 zich tot de wijk Holtenbroek IV?

Wanningstraat 203 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Holtenbroek IV. De buurt telt 1.695 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wanningstraat 203?

Wanningstraat 203 is een woonhuis in Holtenbroek IV, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wanningstraat 203 vergeleken met de buurt?

Wanningstraat 203 heeft 147 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Holtenbroek IV ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wanningstraat 203 en wat betekent dat?

Wanningstraat 203 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-05-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wanningstraat 203?

Wanningstraat 203 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Holtenbroek IV?

De wijk Holtenbroek IV in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holtenbroek IV?

Vanuit Wanningstraat 203 in Holtenbroek IV bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.