Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Inhoud
- 189 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Porporastraat 82 is een appartement in Zwolle, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Porporastraat 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Porporastraat 82 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Holtenbroek II is €228.000. Dat komt neer op circa €4.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPorporastraat 82 is een appartement van 55 m² in de wijk Holtenbroek II. De buurt telt 1.381 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.677 inwoners per km².
Porporastraat 82 is een appartement in Holtenbroek II, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Porporastraat 82 heeft 55 m² woonoppervlakte en 189 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Holtenbroek II ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Porporastraat 82 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Porporastraat 82 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Holtenbroek II in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Porporastraat 82 in Holtenbroek II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Porporastraat 82: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.