Galerijflat (appartement) Porporastraat 102 Zwolle

Porporastraat 102, 8031 HS Zwolle

81 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Porporastraat 102 is een galerijflat (appartement) in Zwolle, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Porporastraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Porporastraat 102

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

2650 Inwoners
1455 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1381 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Holtenbroek II
32% Koopwoningen
3.677 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Porporastraat 102

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Porporastraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Porporastraat 102?

De prijsindicatie voor Porporastraat 102 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Holtenbroek II is €228.000. Dat komt neer op circa €2.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Porporastraat 102 zich tot de wijk Holtenbroek II?

Porporastraat 102 is een galerijflat (appartement) van 81 m² in de wijk Holtenbroek II. De buurt telt 1.381 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.677 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Porporastraat 102?

Porporastraat 102 is een galerijflat (appartement) in Holtenbroek II, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Porporastraat 102 vergeleken met de buurt?

Porporastraat 102 heeft 81 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Holtenbroek II ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Porporastraat 102 en wat betekent dat?

Porporastraat 102 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Porporastraat 102?

Porporastraat 102 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Holtenbroek II?

De wijk Holtenbroek II in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holtenbroek II?

Vanuit Porporastraat 102 in Holtenbroek II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.