Eengezinswoning, tussenwoning Porporastraat 73 Zwolle

Porporastraat 73, 8031 HM Zwolle

120 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Porporastraat 73 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zwolle, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 113 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Porporastraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Porporastraat 73

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
63.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
67.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
36.6%
CO₂-emissie
10.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

2650 Inwoners
1455 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1381 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Holtenbroek II
32% Koopwoningen
3.677 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Porporastraat 73

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Porporastraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Porporastraat 73?

De prijsindicatie voor Porporastraat 73 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Holtenbroek II is €228.000. Dat komt neer op circa €1.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Porporastraat 73 zich tot de wijk Holtenbroek II?

Porporastraat 73 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Holtenbroek II. De buurt telt 1.381 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.677 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Porporastraat 73?

Porporastraat 73 is een eengezinswoning, tussenwoning in Holtenbroek II, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Porporastraat 73 vergeleken met de buurt?

Porporastraat 73 heeft 120 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Holtenbroek II ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Porporastraat 73 en wat betekent dat?

Porporastraat 73 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Porporastraat 73?

Porporastraat 73 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Holtenbroek II?

De wijk Holtenbroek II in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holtenbroek II?

Vanuit Porporastraat 73 in Holtenbroek II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.