Streetview Wilhelminastraat 8 Zwijndrecht

Wilhelminastraat 8, 3332 BT Zwijndrecht

100 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Wilhelminastraat 8 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
140.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

850 Inwoners
415 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Slagveld en Omgeving
71% Koopwoningen
8.803 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminastraat 8

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 8?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 8 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Slagveld en Omgeving is €303.000. Dat komt neer op circa €3.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 8 zich tot de wijk Slagveld en Omgeving?

Wilhelminastraat 8 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Slagveld en Omgeving. De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 8?

Wilhelminastraat 8 is een woonhuis in Slagveld en Omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminastraat 8 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 8 heeft 100 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Slagveld en Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 8 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 8?

Wilhelminastraat 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Slagveld en Omgeving?

De wijk Slagveld en Omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slagveld en Omgeving?

Vanuit Wilhelminastraat 8 in Slagveld en Omgeving bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.