Tussenwoning Wilhelminastraat 4 Zwijndrecht

Wilhelminastraat 4, 3332 BT Zwijndrecht

83 m² Bouwjaar 1904 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Wilhelminastraat 4 is een tussenwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
73 m²
Inhoud
2324 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
243.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

850 Inwoners
415 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Slagveld en Omgeving
71% Koopwoningen
8.803 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminastraat 4

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 4?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 4 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Slagveld en Omgeving is €303.000. Dat komt neer op circa €3.651 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 4 zich tot de wijk Slagveld en Omgeving?

Wilhelminastraat 4 is een tussenwoning van 83 m² in de wijk Slagveld en Omgeving. De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 4?

Wilhelminastraat 4 is een tussenwoning in Slagveld en Omgeving, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminastraat 4 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 4 heeft 83 m² woonoppervlakte en 2324 m³ inhoud. Het perceel is 73 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Slagveld en Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 4 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-01-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 4?

Wilhelminastraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Slagveld en Omgeving?

De wijk Slagveld en Omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slagveld en Omgeving?