Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 89 m²
- Inhoud
- 655 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Nieuwstraat 13 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 89 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veerplein - Oostkeetshaven is €495.000. Dat komt neer op circa €2.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 13 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Veerplein - Oostkeetshaven. De buurt telt 129 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².
Nieuwstraat 13 is een woonhuis in Veerplein - Oostkeetshaven, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwstraat 13 heeft 205 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Veerplein - Oostkeetshaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwstraat 13 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Nieuwstraat 13 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Veerplein - Oostkeetshaven in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nieuwstraat 13 in Veerplein - Oostkeetshaven bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 13: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.