Streetview Rotterdamseweg 181 A Zwijndrecht

Rotterdamseweg 181 A, 3332 AG Zwijndrecht

213 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Rotterdamseweg 181 A is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 1057 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
1057 m²
Inhoud
930 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 181 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 181 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

395 Inwoners
140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde Swanendrif-Zuid
59% Koopwoningen
4.668 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 181 A

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 181 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 181 A?

De prijsindicatie voor Rotterdamseweg 181 A ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Swanendrif-Zuid is €400.000. Dat komt neer op circa €1.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 181 A zich tot de wijk Swanendrif-Zuid?

Rotterdamseweg 181 A is een woonhuis van 213 m² in de wijk Swanendrif-Zuid. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.668 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 181 A?

Rotterdamseweg 181 A is een woonhuis in Swanendrif-Zuid, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rotterdamseweg 181 A vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 181 A heeft 213 m² woonoppervlakte en 930 m³ inhoud. Het perceel is 1057 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Swanendrif-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 181 A en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 181 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Rotterdamseweg 181 A?

Rotterdamseweg 181 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Swanendrif-Zuid?

De wijk Swanendrif-Zuid in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Swanendrif-Zuid?

Vanuit Rotterdamseweg 181 A in Swanendrif-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.