Streetview Kamerlingswijk WZ 136 Zwartemeer

Kamerlingswijk WZ 136, 7894 AR Zwartemeer

373 m² Bouwjaar 1921 12 kamers 8 slaapkamers Label E

Kamerlingswijk WZ 136 is een woonhuis in Zwartemeer, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 373 m², een perceel van 2815 m² en 12 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
373 m²
Perceeloppervlakte
2815 m²
Inhoud
1541 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kamerlingswijk WZ 136

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamerlingswijk WZ 136

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
309.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwartemeer

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

14.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

5.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Zwartemeer

210 Inwoners
80 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
78 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Kamerlingswijk
96% Koopwoningen
475 Inwoners per km²

Locatie van Kamerlingswijk WZ 136

Vergelijkbare woningen in Zwartemeer

Veelgestelde vragen over Kamerlingswijk WZ 136

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamerlingswijk WZ 136?

De prijsindicatie voor Kamerlingswijk WZ 136 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Kamerlingswijk is €286.000. Dat komt neer op circa €767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamerlingswijk WZ 136 zich tot de wijk Kamerlingswijk?

Kamerlingswijk WZ 136 is een woonhuis van 373 m² in de wijk Kamerlingswijk. De buurt telt 78 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamerlingswijk WZ 136?

Kamerlingswijk WZ 136 is een woonhuis in Kamerlingswijk, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kamerlingswijk WZ 136 vergeleken met de buurt?

Kamerlingswijk WZ 136 heeft 373 m² woonoppervlakte en 1541 m³ inhoud. Het perceel is 2815 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kamerlingswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamerlingswijk WZ 136 en wat betekent dat?

Kamerlingswijk WZ 136 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-12-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kamerlingswijk WZ 136?

Kamerlingswijk WZ 136 heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kamerlingswijk?

De wijk Kamerlingswijk in Zwartemeer (Drenthe) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamerlingswijk?