Streetview Oostburgsestraat 50 Zuidzande

Oostburgsestraat 50, 4505 AC Zuidzande

471 m² Bouwjaar 1907 Label A+

Oostburgsestraat 50 is een woonhuis in Zuidzande, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 471 m² en een perceel van 6984 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
471 m²
Perceeloppervlakte
6984 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oostburgsestraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostburgsestraat 50

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
112.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
92.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.9%
CO₂-emissie
12.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zuidzande

Onderwijs

Basisschool

4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

53.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

31.9 km

Buurtinformatie in Zuidzande

105 Inwoners
50 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
100 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zuidzande
70% Koopwoningen
8 Inwoners per km²

Locatie van Oostburgsestraat 50

Vergelijkbare woningen in Zuidzande

Veelgestelde vragen over Oostburgsestraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostburgsestraat 50?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zuidzande is €429.000. Dat komt neer op circa €911 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostburgsestraat 50 zich tot de wijk Verspreide huizen Zuidzande?

Oostburgsestraat 50 is een woonhuis van 471 m² in de wijk Verspreide huizen Zuidzande. De buurt telt 100 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostburgsestraat 50?

Oostburgsestraat 50 is een woonhuis in Verspreide huizen Zuidzande, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostburgsestraat 50 vergeleken met de buurt?

Oostburgsestraat 50 heeft 471 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6984 m². In Verspreide huizen Zuidzande ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostburgsestraat 50 en wat betekent dat?

Oostburgsestraat 50 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zuidzande?

De wijk Verspreide huizen Zuidzande in Zuidzande (Zeeland) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zuidzande?

Vanuit Oostburgsestraat 50 in Verspreide huizen Zuidzande bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 4 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 53.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.