Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 640 m²
- Inhoud
- 815 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €710.000 tot €810.000
- Ligging
- In centrum
Oostburgsestraat 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zuidzande, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 640 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostburgsestraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.6 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
3.2 kmTreinstation
52.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
3.6 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
31.3 kmDeze prachtige karakteristieke vrijstaande woning is gelegen in Zuidzande, een dorp gelegen in het hart van Zeeuws-Vlaanderen, omgeven door prachtige…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Oostburgsestraat 27 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidzande is €254.000. Dat komt neer op circa €1.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostburgsestraat 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 191 m² in de wijk Zuidzande. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.185 inwoners per km².
Oostburgsestraat 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zuidzande, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oostburgsestraat 27 heeft 191 m² woonoppervlakte en 815 m³ inhoud. Het perceel is 640 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zuidzande ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostburgsestraat 27 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-08-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.8 kg/jaar.
Oostburgsestraat 27 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Zuidzande in Zuidzande (Zeeland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Oostburgsestraat 27 in Zuidzande bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 52.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.