Streetview Oostburgsestraat 25 Zuidzande

Oostburgsestraat 25, 4505 AA Zuidzande

151 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Oostburgsestraat 25 is een woonhuis in Zuidzande, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 590 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
590 m²
Inhoud
735 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostburgsestraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostburgsestraat 25

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Zuidzande

Onderwijs

Basisschool

3.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

52.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

31.3 km

Buurtinformatie in Zuidzande

360 Inwoners
180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde Zuidzande
71% Koopwoningen
1.185 Inwoners per km²

Locatie van Oostburgsestraat 25

Vergelijkbare woningen in Zuidzande

Veelgestelde vragen over Oostburgsestraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostburgsestraat 25?

De prijsindicatie voor Oostburgsestraat 25 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidzande is €254.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostburgsestraat 25 zich tot de wijk Zuidzande?

Oostburgsestraat 25 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Zuidzande. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostburgsestraat 25?

Oostburgsestraat 25 is een woonhuis in Zuidzande, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostburgsestraat 25 vergeleken met de buurt?

Oostburgsestraat 25 heeft 151 m² woonoppervlakte en 735 m³ inhoud. Het perceel is 590 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zuidzande ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostburgsestraat 25 en wat betekent dat?

Oostburgsestraat 25 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Oostburgsestraat 25?

Oostburgsestraat 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidzande?

De wijk Zuidzande in Zuidzande (Zeeland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidzande?

Vanuit Oostburgsestraat 25 in Zuidzande bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.6 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 52.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.