Streetview Burgemeester G W Stroinkweg 105 Zuidveen

Burgemeester G W Stroinkweg 105, 8343 XM Zuidveen

310 m² Bouwjaar 1900 8 kamers 6 slaapkamers Label G

Burgemeester G W Stroinkweg 105 is een woonhuis in Zuidveen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 310 m², een perceel van 6000 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
310 m²
Perceeloppervlakte
6000 m²
Inhoud
1515 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G W Stroinkweg 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester G W Stroinkweg 105

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zuidveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Zuidveen

595 Inwoners
255 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
251 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Zuidveen
77% Koopwoningen
1.558 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester G W Stroinkweg 105

Vergelijkbare woningen in Zuidveen

Veelgestelde vragen over Burgemeester G W Stroinkweg 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester G W Stroinkweg 105?

De prijsindicatie voor Burgemeester G W Stroinkweg 105 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidveen is €335.000. Dat komt neer op circa €1.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester G W Stroinkweg 105 zich tot de wijk Zuidveen?

Burgemeester G W Stroinkweg 105 is een woonhuis van 310 m² in de wijk Zuidveen. De buurt telt 251 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester G W Stroinkweg 105?

Burgemeester G W Stroinkweg 105 is een woonhuis in Zuidveen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester G W Stroinkweg 105 vergeleken met de buurt?

Burgemeester G W Stroinkweg 105 heeft 310 m² woonoppervlakte en 1515 m³ inhoud. Het perceel is 6000 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Zuidveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester G W Stroinkweg 105 en wat betekent dat?

Burgemeester G W Stroinkweg 105 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-09-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester G W Stroinkweg 105?

Burgemeester G W Stroinkweg 105 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidveen?

De wijk Zuidveen in Zuidveen (Overijssel) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.