Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 47 m²
Tienelsweg 37 123 is een woonhuis in Zuidlaren, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tienelsweg 37 123
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
10.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
10.4 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
12.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
12.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westlaren Noord is €493.000. Dat komt neer op circa €10.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTienelsweg 37 123 is een woonhuis van 47 m² in de wijk Westlaren Noord. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 235 inwoners per km².
Tienelsweg 37 123 is een woonhuis in Westlaren Noord, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Tienelsweg 37 123 heeft 47 m² woonoppervlakte. In Westlaren Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westlaren Noord in Zuidlaren (Drenthe) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Tienelsweg 37 123 in Westlaren Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tienelsweg 37 123: ziekenhuis op 12.6 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 10.4 km.
Recreatie nabij Westlaren Noord: restaurant (0.6 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Tienelsweg 37 123 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westlaren Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.