2-onder-1-kapwoning Romerswaalestraat 4 A Zuiddorpe

Romerswaalestraat 4 A, 4574 RK Zuiddorpe

117 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Romerswaalestraat 4 A is een 2-onder-1-kapwoning in Zuiddorpe, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Romerswaalestraat 4 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Romerswaalestraat 4 A

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zuiddorpe

Onderwijs

Basisschool

4.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.3 km
Vervoer

Treinstation

41.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.3 km
Gezondheid

Apotheek

9.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Zuiddorpe

725 Inwoners
340 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
351 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Kern Zuiddorpe
79% Koopwoningen
1.020 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Romerswaalestraat 4 A

Vergelijkbare woningen in Zuiddorpe

Veelgestelde vragen over Romerswaalestraat 4 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Romerswaalestraat 4 A?

De prijsindicatie voor Romerswaalestraat 4 A ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Zuiddorpe is €258.000. Dat komt neer op circa €2.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Romerswaalestraat 4 A zich tot de wijk Kern Zuiddorpe?

Romerswaalestraat 4 A is een 2-onder-1-kapwoning van 117 m² in de wijk Kern Zuiddorpe. De buurt telt 351 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.020 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Romerswaalestraat 4 A?

Romerswaalestraat 4 A is een 2-onder-1-kapwoning in Kern Zuiddorpe, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Romerswaalestraat 4 A vergeleken met de buurt?

Romerswaalestraat 4 A heeft 117 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kern Zuiddorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Romerswaalestraat 4 A en wat betekent dat?

Romerswaalestraat 4 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Romerswaalestraat 4 A?

Romerswaalestraat 4 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Zuiddorpe?

De wijk Kern Zuiddorpe in Zuiddorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Zuiddorpe?

Vanuit Romerswaalestraat 4 A in Kern Zuiddorpe bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 4.3 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 41.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.