Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
Voorburggracht 157 is een woonhuis in Zuid-Scharwoude, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 435 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorburggracht 157
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
5.4 kmDe prijsindicatie voor Voorburggracht 157 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Scharwoude West is €359.000. Dat komt neer op circa €1.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorburggracht 157 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Zuid-Scharwoude West. De buurt telt 692 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.807 inwoners per km².
Voorburggracht 157 is een woonhuis in Zuid-Scharwoude West, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Voorburggracht 157 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 435 m². In Zuid-Scharwoude West ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Voorburggracht 157 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.77 kg/jaar.
De wijk Zuid-Scharwoude West in Zuid-Scharwoude (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Voorburggracht 157 in Zuid-Scharwoude West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorburggracht 157: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.