Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1800
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 5465 m²
Sint Janskerke 8 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 5465 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Janskerke 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
11.3 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
9.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
9.8 kmRestaurant
1 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
10.4 kmBioscoop
10.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zoutelande is €482.000. Dat komt neer op circa €2.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Janskerke 8 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Verspreide huizen Zoutelande. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².
Sint Janskerke 8 is een woonhuis in Verspreide huizen Zoutelande, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sint Janskerke 8 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5465 m². In Verspreide huizen Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Sint Janskerke 8 in Verspreide huizen Zoutelande bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Janskerke 8: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 9.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Zoutelande: restaurant (1 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Sint Janskerke 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Zoutelande. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1800, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.