Streetview Sint Janskerke 7 Zoutelande

Sint Janskerke 7, 4374 SH Zoutelande

87 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Sint Janskerke 7 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 7810 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
7810 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Sint Janskerke 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Janskerke 7

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Zoutelande

315 Inwoners
120 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zoutelande
88% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Locatie van Sint Janskerke 7

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Sint Janskerke 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Janskerke 7?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zoutelande is €482.000. Dat komt neer op circa €5.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Janskerke 7 zich tot de wijk Verspreide huizen Zoutelande?

Sint Janskerke 7 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Verspreide huizen Zoutelande. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Janskerke 7?

Sint Janskerke 7 is een woonhuis in Verspreide huizen Zoutelande, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Janskerke 7 vergeleken met de buurt?

Sint Janskerke 7 heeft 87 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 7810 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Verspreide huizen Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Janskerke 7 en wat betekent dat?

Sint Janskerke 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-04-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Janskerke 7?

Sint Janskerke 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zoutelande?

De wijk Verspreide huizen Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zoutelande?