Vrijstaande woning De Zandput 83 Zoutelande

De Zandput 83, 4374 NJ Zoutelande

60 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

De Zandput 83 is een vrijstaande woning in Zoutelande, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m², een perceel van 349 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
349 m²
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Ligging
sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Zandput 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Zandput 83

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Zoutelande

315 Inwoners
120 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zoutelande
88% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Zandput 83

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over De Zandput 83

Wat is de geschatte woningwaarde van De Zandput 83?

De prijsindicatie voor De Zandput 83 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zoutelande is €482.000. Dat komt neer op circa €8.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Zandput 83 zich tot de wijk Verspreide huizen Zoutelande?

De Zandput 83 is een vrijstaande woning van 60 m² in de wijk Verspreide huizen Zoutelande. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Zandput 83?

De Zandput 83 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Zoutelande, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Zandput 83 vergeleken met de buurt?

De Zandput 83 heeft 60 m² woonoppervlakte. Het perceel is 349 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Verspreide huizen Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Zandput 83 en wat betekent dat?

De Zandput 83 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van De Zandput 83?

De Zandput 83 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zoutelande?

De wijk Verspreide huizen Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zoutelande?

Vanuit De Zandput 83 in Verspreide huizen Zoutelande bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.