Bungalow, vrijstaande woning De Zandput 40 Zoutelande

De Zandput 40, 4374 NJ Zoutelande

30 m² Bouwjaar 1950 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

De Zandput 40 is een bungalow, vrijstaande woning in Zoutelande, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m², een perceel van 252 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
30 m²
Perceeloppervlakte
252 m²
Inhoud
100 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor De Zandput 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Zandput 40

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Zoutelande

315 Inwoners
120 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zoutelande
88% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Zandput 40

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over De Zandput 40

Wat is de geschatte woningwaarde van De Zandput 40?

De prijsindicatie voor De Zandput 40 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zoutelande is €482.000. Dat komt neer op circa €16.067 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Zandput 40 zich tot de wijk Verspreide huizen Zoutelande?

De Zandput 40 is een bungalow, vrijstaande woning van 30 m² in de wijk Verspreide huizen Zoutelande. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Zandput 40?

De Zandput 40 is een bungalow, vrijstaande woning in Verspreide huizen Zoutelande, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Zandput 40 vergeleken met de buurt?

De Zandput 40 heeft 30 m² woonoppervlakte en 100 m³ inhoud. Het perceel is 252 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 10 m² per kamer. In Verspreide huizen Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Zandput 40 en wat betekent dat?

De Zandput 40 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van De Zandput 40?

De Zandput 40 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zoutelande?

De wijk Verspreide huizen Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zoutelande?

Vanuit De Zandput 40 in Verspreide huizen Zoutelande bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 11.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.