Vrijstaande woning De Zandput 10 Zoutelande

De Zandput 10, 4374 NJ Zoutelande

41 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label G

De Zandput 10 is een vrijstaande woning in Zoutelande, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m², een perceel van 230 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
41 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand en aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Zandput 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Zandput 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
281.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
598.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
109.5 kg/m²

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

11.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

10.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Zoutelande

315 Inwoners
120 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zoutelande
88% Koopwoningen
52 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Zandput 10

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over De Zandput 10

Wat is de geschatte woningwaarde van De Zandput 10?

De prijsindicatie voor De Zandput 10 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zoutelande is €482.000. Dat komt neer op circa €11.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Zandput 10 zich tot de wijk Verspreide huizen Zoutelande?

De Zandput 10 is een vrijstaande woning van 41 m² in de wijk Verspreide huizen Zoutelande. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 52 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Zandput 10?

De Zandput 10 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Zoutelande, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Zandput 10 vergeleken met de buurt?

De Zandput 10 heeft 41 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Verspreide huizen Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Zandput 10 en wat betekent dat?

De Zandput 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2036-01-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 109.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Zandput 10?

De Zandput 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zoutelande?

De wijk Verspreide huizen Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zoutelande?