Streetview Werendijkseweg 11 B Zoutelande

Werendijkseweg 11 B, 4374 NB Zoutelande

76 m² Bouwjaar 1977 Label E

Werendijkseweg 11 B is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €596.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
76 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Werendijkseweg 11 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Werendijkseweg 11 B

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

7 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Zoutelande

125 Inwoners
45 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
52 Woningvoorraad
€596.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk
94% Koopwoningen
19 Inwoners per km²

Locatie van Werendijkseweg 11 B

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Werendijkseweg 11 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Werendijkseweg 11 B?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk is €596.000. Dat komt neer op circa €7.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Werendijkseweg 11 B zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Werendijkseweg 11 B is een woonhuis van 76 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk. De buurt telt 52 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Werendijkseweg 11 B?

Werendijkseweg 11 B is een woonhuis in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Werendijkseweg 11 B vergeleken met de buurt?

Werendijkseweg 11 B heeft 76 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €596.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Werendijkseweg 11 B en wat betekent dat?

Werendijkseweg 11 B heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €596.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk?

Vanuit Werendijkseweg 11 B in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Biggekerk bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.