Streetview Willebrordusplein 34 Zoutelande

Willebrordusplein 34, 4374 AX Zoutelande

125 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Willebrordusplein 34 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 1070 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Willebrordusplein 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willebrordusplein 34

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.94
CO₂-emissie
7769 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Zoutelande

1315 Inwoners
645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
812 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zoutelande
78% Koopwoningen
1.578 Inwoners per km²

Locatie van Willebrordusplein 34

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Willebrordusplein 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Willebrordusplein 34?

De prijsindicatie voor Willebrordusplein 34 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €2.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willebrordusplein 34 zich tot de wijk Zoutelande?

Willebrordusplein 34 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willebrordusplein 34?

Willebrordusplein 34 is een woonhuis in Zoutelande, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willebrordusplein 34 vergeleken met de buurt?

Willebrordusplein 34 heeft 125 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 1070 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willebrordusplein 34 en wat betekent dat?

Willebrordusplein 34 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7769 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willebrordusplein 34?

Willebrordusplein 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zoutelande?

De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Vanuit Willebrordusplein 34 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.