Streetview Willebrordusplein 28 Zoutelande

Willebrordusplein 28, 4374 AX Zoutelande

179 m² Bouwjaar 1958 Label A++

Willebrordusplein 28 is een appartement in Zoutelande, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
179 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Willebrordusplein 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willebrordusplein 28

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
78.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zoutelande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Zoutelande

1315 Inwoners
645 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
812 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zoutelande
78% Koopwoningen
1.578 Inwoners per km²

Locatie van Willebrordusplein 28

Vergelijkbare woningen in Zoutelande

Veelgestelde vragen over Willebrordusplein 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Willebrordusplein 28?

De gemiddelde woningwaarde in Zoutelande is €364.000. Dat komt neer op circa €2.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willebrordusplein 28 zich tot de wijk Zoutelande?

Willebrordusplein 28 is een appartement van 179 m² in de wijk Zoutelande. De buurt telt 812 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.578 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willebrordusplein 28?

Willebrordusplein 28 is een appartement in Zoutelande, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willebrordusplein 28 vergeleken met de buurt?

Willebrordusplein 28 heeft 179 m² woonoppervlakte. In Zoutelande ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willebrordusplein 28 en wat betekent dat?

Willebrordusplein 28 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zoutelande?

De wijk Zoutelande in Zoutelande (Zeeland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Vanuit Willebrordusplein 28 in Zoutelande bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zoutelande?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willebrordusplein 28: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 9.1 km.