Streetview Blauw-roodlaan 58 Zoetermeer

Blauw-roodlaan 58, 2718 SJ Zoetermeer

280 m² Bouwjaar 1996

Blauw-roodlaan 58 is een woonhuis in Zoetermeer, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m² en een perceel van 243 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
280 m²
Perceeloppervlakte
243 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Blauw-roodlaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zoetermeer

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Zoetermeer

90 Inwoners
40 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Lansinghage c.a.
83% Koopwoningen
66 Inwoners per km²

Locatie van Blauw-roodlaan 58

Vergelijkbare woningen in Zoetermeer

Veelgestelde vragen over Blauw-roodlaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Blauw-roodlaan 58?

De gemiddelde woningwaarde in Lansinghage c.a. is €467.000. Dat komt neer op circa €1.668 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blauw-roodlaan 58 zich tot de wijk Lansinghage c.a.?

Blauw-roodlaan 58 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Lansinghage c.a.. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 66 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blauw-roodlaan 58?

Blauw-roodlaan 58 is een woonhuis in Lansinghage c.a., gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Blauw-roodlaan 58 vergeleken met de buurt?

Blauw-roodlaan 58 heeft 280 m² woonoppervlakte. Het perceel is 243 m². In Lansinghage c.a. ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lansinghage c.a.?

De wijk Lansinghage c.a. in Zoetermeer (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lansinghage c.a.?

Vanuit Blauw-roodlaan 58 in Lansinghage c.a. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lansinghage c.a.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Blauw-roodlaan 58: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lansinghage c.a.?

Recreatie nabij Lansinghage c.a.: restaurant (0.2 km), cafe (2.1 km).