Geschakelde woning Watergang 32 Zierikzee

Watergang 32, 4303 BA Zierikzee

155 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Watergang 32 is een geschakelde woning in Zierikzee, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 216 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Watergang 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watergang 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18%
CO₂-emissie
20.72 kg/m²

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

22.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Zierikzee

1025 Inwoners
430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
304 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Kaaskenswater
74% Koopwoningen
1.503 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Watergang 32

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Watergang 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Watergang 32?

De prijsindicatie voor Watergang 32 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Kaaskenswater is €438.000. Dat komt neer op circa €2.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watergang 32 zich tot de wijk Kaaskenswater?

Watergang 32 is een geschakelde woning van 155 m² in de wijk Kaaskenswater. De buurt telt 304 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.503 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watergang 32?

Watergang 32 is een geschakelde woning in Kaaskenswater, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Watergang 32 vergeleken met de buurt?

Watergang 32 heeft 155 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kaaskenswater ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watergang 32 en wat betekent dat?

Watergang 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Watergang 32?

Watergang 32 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Kaaskenswater?

De wijk Kaaskenswater in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kaaskenswater?

Vanuit Watergang 32 in Kaaskenswater bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 22.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.