Streetview Hoeveweg 13 Zierikzee

Hoeveweg 13, 4303 AG Zierikzee

363 m² Bouwjaar 2018 Label A+++

Hoeveweg 13 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 363 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
363 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hoeveweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoeveweg 13

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
89.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
7.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
94.5%
CO₂-emissie
1.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

23.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Zierikzee

1020 Inwoners
365 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
358 Woningvoorraad
€425.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. in het Noorden en Westen
86% Koopwoningen
117 Inwoners per km²

Locatie van Hoeveweg 13

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Hoeveweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoeveweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in het Noorden en Westen is €425.000. Dat komt neer op circa €1.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoeveweg 13 zich tot de wijk Verspr.h. in het Noorden en Westen?

Hoeveweg 13 is een woonhuis van 363 m² in de wijk Verspr.h. in het Noorden en Westen. De buurt telt 358 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoeveweg 13?

Hoeveweg 13 is een woonhuis in Verspr.h. in het Noorden en Westen, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoeveweg 13 vergeleken met de buurt?

Hoeveweg 13 heeft 363 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. in het Noorden en Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoeveweg 13 en wat betekent dat?

Hoeveweg 13 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.66 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. in het Noorden en Westen?

De wijk Verspr.h. in het Noorden en Westen in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. in het Noorden en Westen?

Vanuit Hoeveweg 13 in Verspr.h. in het Noorden en Westen bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 23.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.