Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 331 m²
- Perceeloppervlakte
- 954 m²
Anna van Egmondlaan 2 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 331 m² en een perceel van 954 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anna van Egmondlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
22.9 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kaaskenswater is €438.000. Dat komt neer op circa €1.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnna van Egmondlaan 2 is een woonhuis van 331 m² in de wijk Kaaskenswater. De buurt telt 304 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.503 inwoners per km².
Anna van Egmondlaan 2 is een woonhuis in Kaaskenswater, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Anna van Egmondlaan 2 heeft 331 m² woonoppervlakte. Het perceel is 954 m². In Kaaskenswater ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anna van Egmondlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-04-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.19 kg/jaar.
De wijk Kaaskenswater in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Anna van Egmondlaan 2 in Kaaskenswater bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 22.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anna van Egmondlaan 2: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.