Eengezinswoning, hoekwoning Schouwenbank 82 Zierikzee

Schouwenbank 82, 4301 ZS Zierikzee

113 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schouwenbank 82 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zierikzee, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 211 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
396 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schouwenbank 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schouwenbank 82

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.4%
CO₂-emissie
19.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schouwenbank 82

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Schouwenbank 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Schouwenbank 82?

De prijsindicatie voor Schouwenbank 82 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €2.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schouwenbank 82 zich tot de wijk Poortambacht?

Schouwenbank 82 is een eengezinswoning, hoekwoning van 113 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schouwenbank 82?

Schouwenbank 82 is een eengezinswoning, hoekwoning in Poortambacht, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schouwenbank 82 vergeleken met de buurt?

Schouwenbank 82 heeft 113 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schouwenbank 82 en wat betekent dat?

Schouwenbank 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schouwenbank 82?

Schouwenbank 82 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Schouwenbank 82 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.