Streetview Boerenweg 1 Zierikzee

Boerenweg 1, 4301 SG Zierikzee

132 m² Bouwjaar 1942 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Boerenweg 1 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 1280 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1942
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
1280 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Boerenweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boerenweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
33.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

23.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Zierikzee

4620 Inwoners
2065 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2094 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Poortambacht
57% Koopwoningen
3.161 Inwoners per km²

Locatie van Boerenweg 1

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Boerenweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Boerenweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Poortambacht is €282.000. Dat komt neer op circa €2.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boerenweg 1 zich tot de wijk Poortambacht?

Boerenweg 1 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Poortambacht. De buurt telt 2.094 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boerenweg 1?

Boerenweg 1 is een woonhuis in Poortambacht, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boerenweg 1 vergeleken met de buurt?

Boerenweg 1 heeft 132 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 1280 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Poortambacht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boerenweg 1 en wat betekent dat?

Boerenweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boerenweg 1?

Boerenweg 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Poortambacht?

De wijk Poortambacht in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Poortambacht?

Vanuit Boerenweg 1 in Poortambacht bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 23.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.