Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 211 m²
- Perceeloppervlakte
- 1490 m²
Klerksweg 1 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m² en een perceel van 1490 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klerksweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
23.1 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. in het Noorden en Westen is €425.000. Dat komt neer op circa €2.014 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlerksweg 1 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Verspr.h. in het Noorden en Westen. De buurt telt 358 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 117 inwoners per km².
Klerksweg 1 is een woonhuis in Verspr.h. in het Noorden en Westen, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Klerksweg 1 heeft 211 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1490 m². In Verspr.h. in het Noorden en Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klerksweg 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-03-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspr.h. in het Noorden en Westen in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Klerksweg 1 in Verspr.h. in het Noorden en Westen bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 23.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klerksweg 1: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.6 km.