Streetview Gouweveerseweg 2 Zierikzee

Gouweveerseweg 2, 4301 RP Zierikzee

150 m² Bouwjaar 1964 Label B

Gouweveerseweg 2 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 831 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
831 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gouweveerseweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouweveerseweg 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
152.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
32.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

4.1 km
Vervoer

Treinstation

22.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Zierikzee

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Oosten
76% Koopwoningen
10 Inwoners per km²

Locatie van Gouweveerseweg 2

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Gouweveerseweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouweveerseweg 2?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Oosten is €441.000. Dat komt neer op circa €2.940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouweveerseweg 2 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Oosten?

Gouweveerseweg 2 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Verspreide huizen in het Oosten. De buurt telt 25 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouweveerseweg 2?

Gouweveerseweg 2 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Oosten, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gouweveerseweg 2 vergeleken met de buurt?

Gouweveerseweg 2 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 831 m². In Verspreide huizen in het Oosten ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouweveerseweg 2 en wat betekent dat?

Gouweveerseweg 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Oosten?

De wijk Verspreide huizen in het Oosten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Oosten?

Vanuit Gouweveerseweg 2 in Verspreide huizen in het Oosten bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 3 km, huisarts op 4.1 km, treinstation op 22.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.