2-onder-1-kapwoning Mauritslaan 31 Zierikzee

Mauritslaan 31, 4301 NS Zierikzee

87 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Mauritslaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning in Zierikzee, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 293 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mauritslaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mauritslaan 31

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

22.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Zierikzee

1025 Inwoners
430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
304 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Kaaskenswater
74% Koopwoningen
1.503 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mauritslaan 31

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Mauritslaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Mauritslaan 31?

De prijsindicatie voor Mauritslaan 31 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Kaaskenswater is €438.000. Dat komt neer op circa €5.034 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mauritslaan 31 zich tot de wijk Kaaskenswater?

Mauritslaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning van 87 m² in de wijk Kaaskenswater. De buurt telt 304 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.503 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mauritslaan 31?

Mauritslaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning in Kaaskenswater, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mauritslaan 31 vergeleken met de buurt?

Mauritslaan 31 heeft 87 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kaaskenswater ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mauritslaan 31 en wat betekent dat?

Mauritslaan 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mauritslaan 31?

Mauritslaan 31 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kaaskenswater?

De wijk Kaaskenswater in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kaaskenswater?

Vanuit Mauritslaan 31 in Kaaskenswater bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 22.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.