Streetview Kadeweg 10 Zierikzee

Kadeweg 10, 4301 NS Zierikzee

273 m² Bouwjaar 2001 Label A

Kadeweg 10 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en een perceel van 1435 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
1435 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kadeweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kadeweg 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
152.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.2%
CO₂-emissie
29.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

22.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Zierikzee

1025 Inwoners
430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
304 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Kaaskenswater
74% Koopwoningen
1.503 Inwoners per km²

Locatie van Kadeweg 10

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Kadeweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kadeweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Kaaskenswater is €438.000. Dat komt neer op circa €1.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kadeweg 10 zich tot de wijk Kaaskenswater?

Kadeweg 10 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Kaaskenswater. De buurt telt 304 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.503 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kadeweg 10?

Kadeweg 10 is een woonhuis in Kaaskenswater, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kadeweg 10 vergeleken met de buurt?

Kadeweg 10 heeft 273 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1435 m². In Kaaskenswater ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kadeweg 10 en wat betekent dat?

Kadeweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kaaskenswater?

De wijk Kaaskenswater in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kaaskenswater?

Vanuit Kadeweg 10 in Kaaskenswater bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 22.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kaaskenswater?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kadeweg 10: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.