Streetview Moggestraat 18 Zierikzee

Moggestraat 18, 4301 LG Zierikzee

74 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Moggestraat 18 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 160 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Moggestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Moggestraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
231.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.1%
CO₂-emissie
51.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Zierikzee

1530 Inwoners
810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
814 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Malta
37% Koopwoningen
4.042 Inwoners per km²

Locatie van Moggestraat 18

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Moggestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Moggestraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Malta is €232.000. Dat komt neer op circa €3.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moggestraat 18 zich tot de wijk Malta?

Moggestraat 18 is een woonhuis van 74 m² in de wijk Malta. De buurt telt 814 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.042 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moggestraat 18?

Moggestraat 18 is een woonhuis in Malta, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Moggestraat 18 vergeleken met de buurt?

Moggestraat 18 heeft 74 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Malta ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Moggestraat 18 en wat betekent dat?

Moggestraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-01-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Moggestraat 18?

Moggestraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Malta?

De wijk Malta in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Malta?

Vanuit Moggestraat 18 in Malta bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Malta?