Woningdetails
- Type
- Villa, halfvrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 846 m²
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €940.000 tot €1.040.000
- Ligging
- Aan rustige weg, Beschutte ligging
Grachtweg 5 is een villa, halfvrijstaande woning in Zierikzee, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 846 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grachtweg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
21.6 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.4 kmWoningzoekers opgelet! Altijd al willen wonen in een unieke, ruime villa met modern comfort en historie? Dit is uw kans!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Grachtweg 5 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Malta is €232.000. Dat komt neer op circa €932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrachtweg 5 is een villa, halfvrijstaande woning van 249 m² in de wijk Malta. De buurt telt 814 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.042 inwoners per km².
Grachtweg 5 is een villa, halfvrijstaande woning in Malta, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Grachtweg 5 heeft 249 m² woonoppervlakte. Het perceel is 846 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Malta ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grachtweg 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.8 kg/jaar.
Grachtweg 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Malta in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Grachtweg 5 in Malta bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grachtweg 5: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.