Streetview Grachtweg 4 Zierikzee

Grachtweg 4, 4301 KJ Zierikzee

266 m² Bouwjaar 1906 Label NONE

Grachtweg 4 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en een perceel van 1201 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
266 m²
Perceeloppervlakte
1201 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Grachtweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grachtweg 4

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

21.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Zierikzee

1530 Inwoners
810 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
814 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Malta
37% Koopwoningen
4.042 Inwoners per km²

Locatie van Grachtweg 4

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Grachtweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Grachtweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Malta is €232.000. Dat komt neer op circa €872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grachtweg 4 zich tot de wijk Malta?

Grachtweg 4 is een woonhuis van 266 m² in de wijk Malta. De buurt telt 814 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.042 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grachtweg 4?

Grachtweg 4 is een woonhuis in Malta, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grachtweg 4 vergeleken met de buurt?

Grachtweg 4 heeft 266 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1201 m². In Malta ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grachtweg 4 en wat betekent dat?

Grachtweg 4 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Malta?

De wijk Malta in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Malta?

Vanuit Grachtweg 4 in Malta bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 21.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Malta?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grachtweg 4: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Malta?