Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
Vrije 18 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 122 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vrije 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
22.4 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
0.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €2.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVrije 18 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².
Vrije 18 is een woonhuis in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vrije 18 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 122 m². In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Vrije 18 in Zierikzee binnen de vesten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 22.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vrije 18: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Zierikzee binnen de vesten: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Vrije 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zierikzee binnen de vesten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1918, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.