Streetview Wandeling 14 Zierikzee

Wandeling 14, 4301 JT Zierikzee

171 m² Bouwjaar 1929 5 kamers Label D

Wandeling 14 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 185 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wandeling 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wandeling 14

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

22.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Zierikzee

3570 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2004 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Zierikzee binnen de vesten
58% Koopwoningen
5.279 Inwoners per km²

Locatie van Wandeling 14

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Wandeling 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Wandeling 14?

De prijsindicatie voor Wandeling 14 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €1.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wandeling 14 zich tot de wijk Zierikzee binnen de vesten?

Wandeling 14 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wandeling 14?

Wandeling 14 is een woonhuis in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wandeling 14 vergeleken met de buurt?

Wandeling 14 heeft 171 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wandeling 14 en wat betekent dat?

Wandeling 14 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Wandeling 14?

Wandeling 14 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zierikzee binnen de vesten?

De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zierikzee binnen de vesten?

Vanuit Wandeling 14 in Zierikzee binnen de vesten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 22.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.