Streetview Steiltjesstraat 12 Zierikzee

Steiltjesstraat 12, 4301 HS Zierikzee

105 m² Bouwjaar 2005 4 kamers Label B

Steiltjesstraat 12 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 228 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Steiltjesstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steiltjesstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

22.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Zierikzee

3570 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2004 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Zierikzee binnen de vesten
58% Koopwoningen
5.279 Inwoners per km²

Locatie van Steiltjesstraat 12

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Steiltjesstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Steiltjesstraat 12?

De prijsindicatie voor Steiltjesstraat 12 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €2.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steiltjesstraat 12 zich tot de wijk Zierikzee binnen de vesten?

Steiltjesstraat 12 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steiltjesstraat 12?

Steiltjesstraat 12 is een woonhuis in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Steiltjesstraat 12 vergeleken met de buurt?

Steiltjesstraat 12 heeft 105 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steiltjesstraat 12 en wat betekent dat?

Steiltjesstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-05-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steiltjesstraat 12?

Steiltjesstraat 12 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zierikzee binnen de vesten?

De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zierikzee binnen de vesten?

Vanuit Steiltjesstraat 12 in Zierikzee binnen de vesten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 22.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.