Beneden + bovenwoning Driekoningenlaan 1 Zierikzee

Driekoningenlaan 1, 4301 HK Zierikzee

185 m² Bouwjaar 1920 6 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Driekoningenlaan 1 is een beneden + bovenwoning in Zierikzee, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
185 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Driekoningenlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Driekoningenlaan 1

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, gemeubileerd en monumentaal pand

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

22.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Zierikzee

3570 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2004 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Zierikzee binnen de vesten
58% Koopwoningen
5.279 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Driekoningenlaan 1

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Driekoningenlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Driekoningenlaan 1?

De prijsindicatie voor Driekoningenlaan 1 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €1.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Driekoningenlaan 1 zich tot de wijk Zierikzee binnen de vesten?

Driekoningenlaan 1 is een beneden + bovenwoning van 185 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Driekoningenlaan 1?

Driekoningenlaan 1 is een beneden + bovenwoning in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Driekoningenlaan 1 vergeleken met de buurt?

Driekoningenlaan 1 heeft 185 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Driekoningenlaan 1 en wat betekent dat?

Driekoningenlaan 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Driekoningenlaan 1?

Driekoningenlaan 1 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zierikzee binnen de vesten?

De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zierikzee binnen de vesten?

Vanuit Driekoningenlaan 1 in Zierikzee binnen de vesten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 22.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.