Streetview Oude Haven 20 Zierikzee

Oude Haven 20, 4301 CK Zierikzee

355 m² Bouwjaar 1620 8 kamers 3 slaapkamers Label F

Oude Haven 20 is een woonhuis in Zierikzee, gebouwd in 1620. De woning heeft een woonoppervlakte van 355 m², een perceel van 455 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1620
Woonoppervlakte
355 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
1350 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oude Haven 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Haven 20

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zierikzee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

22.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Zierikzee

3570 Inwoners
1905 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2004 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Zierikzee binnen de vesten
58% Koopwoningen
5.279 Inwoners per km²

Locatie van Oude Haven 20

Vergelijkbare woningen in Zierikzee

Veelgestelde vragen over Oude Haven 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Haven 20?

De prijsindicatie voor Oude Haven 20 ligt rond €830.000 tot €930.000. De gemiddelde woningwaarde in Zierikzee binnen de vesten is €253.000. Dat komt neer op circa €713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Haven 20 zich tot de wijk Zierikzee binnen de vesten?

Oude Haven 20 is een woonhuis van 355 m² in de wijk Zierikzee binnen de vesten. De buurt telt 2.004 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.279 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Haven 20?

Oude Haven 20 is een woonhuis in Zierikzee binnen de vesten, gebouwd in 1620 (406 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Haven 20 vergeleken met de buurt?

Oude Haven 20 heeft 355 m² woonoppervlakte en 1350 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Zierikzee binnen de vesten ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Haven 20 en wat betekent dat?

Oude Haven 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-10-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Haven 20?

Oude Haven 20 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zierikzee binnen de vesten?

De wijk Zierikzee binnen de vesten in Zierikzee (Zeeland) kenmerkt zich door 3.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zierikzee binnen de vesten?