Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Inhoud
- 489 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Van Oranje-Nassaulaan 115 is een woonhuis in Zevenhuizen, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Oranje-Nassaulaan 115
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1.1 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
10.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zevenhuizen-Zuid is €536.000. Dat komt neer op circa €3.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Oranje-Nassaulaan 115 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Zevenhuizen-Zuid. De buurt telt 861 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.861 inwoners per km².
Van Oranje-Nassaulaan 115 is een woonhuis in Zevenhuizen-Zuid, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Van Oranje-Nassaulaan 115 heeft 138 m² woonoppervlakte en 489 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zevenhuizen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Oranje-Nassaulaan 115 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Van Oranje-Nassaulaan 115 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Zevenhuizen-Zuid in Zevenhuizen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Van Oranje-Nassaulaan 115 in Zevenhuizen-Zuid bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.1 km.