Streetview Bloemendaalse Zeedijk 16 Zevenbergschen Hoek

Bloemendaalse Zeedijk 16, 4765 TA Zevenbergschen Hoek

309 m²

Bloemendaalse Zeedijk 16 is een woonhuis in Zevenbergschen Hoek. De woning heeft een woonoppervlakte van 309 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
309 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bloemendaalse Zeedijk 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zevenbergschen Hoek

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

5.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.7 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.6 km

Buurtinformatie in Zevenbergschen Hoek

345 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
144 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek
83% Koopwoningen
32 Inwoners per km²

Locatie van Bloemendaalse Zeedijk 16

Vergelijkbare woningen in Zevenbergschen Hoek

Veelgestelde vragen over Bloemendaalse Zeedijk 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendaalse Zeedijk 16?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek is €444.000. Dat komt neer op circa €1.437 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendaalse Zeedijk 16 zich tot de wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek?

Bloemendaalse Zeedijk 16 is een woonhuis van 309 m² in de wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 32 inwoners per km².

Hoe groot is Bloemendaalse Zeedijk 16 vergeleken met de buurt?

Bloemendaalse Zeedijk 16 heeft 309 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek?

De wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek in Zevenbergschen Hoek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek?

Vanuit Bloemendaalse Zeedijk 16 in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendaalse Zeedijk 16: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek?

Recreatie nabij Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek: restaurant (3.2 km), cafe (4.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bloemendaalse Zeedijk 16?

Een woningrapport voor Bloemendaalse Zeedijk 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.