Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 1530 m²
Landekensdijk 7 is een woonhuis in Zevenbergschen Hoek, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 1530 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landekensdijk 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
5.2 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
6.9 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
14.7 kmRestaurant
3.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
14.6 kmDe prijsindicatie voor Landekensdijk 7 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek is €444.000. Dat komt neer op circa €2.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandekensdijk 7 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 32 inwoners per km².
Landekensdijk 7 is een woonhuis in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Landekensdijk 7 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1530 m². In Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek in Zevenbergschen Hoek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Landekensdijk 7 in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek bereik je: supermarkt op 5.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landekensdijk 7: ziekenhuis op 14.7 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 6.9 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek: restaurant (3.2 km), cafe (4.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €420.000 tot €470.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Zevenbergschen Hoek is €444.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.