Halfvrijstaande woning Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 Zevenbergschen Hoek

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1, 4765 BP Zevenbergschen Hoek

309 m² Bouwjaar 1907 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 is een halfvrijstaande woning in Zevenbergschen Hoek, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 309 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
309 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bloemendaalse Zeedijk 2 A1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemendaalse Zeedijk 2 A1

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR

Bereikbaarheid in Zevenbergschen Hoek

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.9 km
Horeca

Restaurant

4.2 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Zevenbergschen Hoek

1290 Inwoners
575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
600 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Zevenbergschen Hoek
67% Koopwoningen
1.027 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloemendaalse Zeedijk 2 A1

Vergelijkbare woningen in Zevenbergschen Hoek

Veelgestelde vragen over Bloemendaalse Zeedijk 2 A1

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemendaalse Zeedijk 2 A1?

De prijsindicatie voor Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenbergschen Hoek is €341.000. Dat komt neer op circa €1.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 zich tot de wijk Zevenbergschen Hoek?

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 is een halfvrijstaande woning van 309 m² in de wijk Zevenbergschen Hoek. De buurt telt 600 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemendaalse Zeedijk 2 A1?

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 is een halfvrijstaande woning in Zevenbergschen Hoek, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 vergeleken met de buurt?

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 heeft 309 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Zevenbergschen Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 en wat betekent dat?

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Bloemendaalse Zeedijk 2 A1?

Bloemendaalse Zeedijk 2 A1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zevenbergschen Hoek?

De wijk Zevenbergschen Hoek in Zevenbergschen Hoek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenbergschen Hoek?