Eengezinswoning, hoekwoning Doctor Ariënslaan 159 Zevenbergen

Doctor Ariënslaan 159, 4761 EM Zevenbergen

100 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Doctor Ariënslaan 159 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zevenbergen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Doctor Ariënslaan 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doctor Ariënslaan 159

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
34.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Zevenbergen

3055 Inwoners
1640 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1753 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Centrum
48% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doctor Ariënslaan 159

Vergelijkbare woningen in Zevenbergen

Veelgestelde vragen over Doctor Ariënslaan 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Doctor Ariënslaan 159?

De prijsindicatie voor Doctor Ariënslaan 159 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €309.000. Dat komt neer op circa €3.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doctor Ariënslaan 159 zich tot de wijk Centrum?

Doctor Ariënslaan 159 is een eengezinswoning, hoekwoning van 100 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.753 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doctor Ariënslaan 159?

Doctor Ariënslaan 159 is een eengezinswoning, hoekwoning in Centrum, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Doctor Ariënslaan 159 vergeleken met de buurt?

Doctor Ariënslaan 159 heeft 100 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doctor Ariënslaan 159 en wat betekent dat?

Doctor Ariënslaan 159 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doctor Ariënslaan 159?

Doctor Ariënslaan 159 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 32 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Zevenbergen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Doctor Ariënslaan 159 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.