Streetview Waalbandijk 87 Zennewijnen

Waalbandijk 87, 4062 PR Zennewijnen

210 m² Bouwjaar 1780 6 kamers 4 slaapkamers

Waalbandijk 87 is een woonhuis in Zennewijnen, gebouwd in 1780. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 2063 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €579.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1780
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
2063 m²
Inhoud
735 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zennewijnen

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

25.6 km

Buurtinformatie in Zennewijnen

110 Inwoners
50 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
39 Woningvoorraad
€579.000 Gem. woningwaarde Zennewijnen
90% Koopwoningen
148 Inwoners per km²

Locatie van Waalbandijk 87

Vergelijkbare woningen in Zennewijnen

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 87?

De gemiddelde woningwaarde in Zennewijnen is €579.000. Dat komt neer op circa €2.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 87 zich tot de wijk Zennewijnen?

Waalbandijk 87 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Zennewijnen. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 87?

Waalbandijk 87 is een woonhuis in Zennewijnen, gebouwd in 1780 (246 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalbandijk 87 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 87 heeft 210 m² woonoppervlakte en 735 m³ inhoud. Het perceel is 2063 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Zennewijnen ligt de gemiddelde woningwaarde op €579.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Waalbandijk 87?

Waalbandijk 87 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zennewijnen?

De wijk Zennewijnen in Zennewijnen (Gelderland) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €579.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zennewijnen?

Vanuit Waalbandijk 87 in Zennewijnen bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zennewijnen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waalbandijk 87: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 2.9 km.