Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 944 m²
- Perceeloppervlakte
- 3500 m²
- Inhoud
- 3399 m³
- Kamers
- 14
- Slaapkamers
- 7
Herman Heijermansweg 8 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 944 m², een perceel van 3500 m² en 14 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herman Heijermansweg 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
8.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
6.9 kmDe prijsindicatie voor Herman Heijermansweg 8 ligt rond €1.615.000 tot €1.865.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandvoortselaan is €528.000. Dat komt neer op circa €559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerman Heijermansweg 8 is een woonhuis van 944 m² in de wijk Zandvoortselaan. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.227 inwoners per km².
Herman Heijermansweg 8 is een woonhuis in Zandvoortselaan, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Herman Heijermansweg 8 heeft 944 m² woonoppervlakte en 3399 m³ inhoud. Het perceel is 3500 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 67 m² per kamer. In Zandvoortselaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Herman Heijermansweg 8 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.9 kg/jaar.
Herman Heijermansweg 8 heeft 14 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Zandvoortselaan in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Herman Heijermansweg 8 in Zandvoortselaan bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.